Działy firmy Abakon

O firmě

ABAKON - PROJEKTY rodinných domů a jejich výstavba.

Stavební firma Abakon z Bielska-Biale už pár let staví domy z ekologických a zároveň s dlouhou životností keramzitových panelů.Výhodou této technologie je kombinace velmi příznivé ceny a rychlosti výstavby. Domy postavené podle našich originálních projektů jsou postavené za období 3 měsíců, a my se zavazujeme vyřídit všechny náležitosti vztahující se k investici. Tím, že stavby realizujeme na klíč, našim zákazníků dopřejeme potěšení ze sledování, jak rychle a efektivně vzniká jejich dům. Váš vysněný dům, navržený podle očekávání a potřeb celé Vaši rodiny! Naše nabídka - která se skládá z komplexní realizace celé stavby domu - je určena pro ty, kteří mají zábrany svůj vlastní dům vybudovat, a zároveň po tom svém domku touží!Stavba s potěšením

- to není jen reklamní slogan naší společnosti. Je to zkušenost, se kterou se seznámili investoři, kteří se rozhodli postavit svůj dům s námi.

Domy postavené firmou Abakon lze najít nejen v celém Slezsku a na Moravě, ale i v dalších regionech.

Vy se můžete kdykoliv stát členy široké skupiny našich spokojených zákazníků! Tím, že stavíte s Abakonem, máte záruku, že dům, kde se vaše rodina nastěhuje, byl navržen a v každé fázi - od základů a stěn až po střechu - realizován odborníky.


Dřevostavby Drew Ekotrend

Nově jsme do naší nabídky přidali dřevostavby. Podívejte se na náš nový web.