Abakon 2009 SE 3

Zastavěná plocha:85,82 m2
Celková plocha:171,64 m2 Užitková plocha:91,35 m2
Podlahová plocha:102,93 m2 Výška hřebene:6,70 m
Obestavěný prostor:395,00 m3

O projektu

Příklad rodinného domu s typickým zaměřením a využitím pro 4 - člennou rodinu. Modernost provedení jistě zapadá do tradičního tvaru budovy. Fasáda je navržena v kombinaci bílé omítky s kamenným obkladem a charakteristickými šambranami kolem okenních otvorů.
V přízemí je situován prostorný obývací pokoj s jídelním koutem sousedící s otevřenou kuchyní, a také komfortní koupelna, dvě ložnice a praktická technická místnost. Z obývacího pokoje je výstup na terasu zastíněnou dřevěnou pergolou, která zajišťuje propojení se zahradou, a také umožňuje příjemný relaxaci a odpočinek uprostřed přírody.

Podkroví vyloženě myšleno jako relaxační zóna. Jsou zde situovány dvě prosvětlené a komfortní ložnice s prostornými šatními skříněmi.
Jednoduchý a skromný tvar domu Vás okouzlí svým moderním pojetím a zaujme zajímavým prosvětlením, které v kombinaci s propracovaným interiérem, tvoří harmonický celek. Dům je ideální pro rodinu hledající klidné a inspirativní prostředí.

V nabídce máme také variantu s koupelnou v podkroví nebo s nadezdívkou podkroví.Autorská práva k tomuto projektu patří společnosti Abakon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa se sídlem ul. Wyzwolenia 49 A, 43-300 Bielsko-Biała. Kopírování, úprava, distribuce, tisk a publikace v jakékoliv formě (včetně elektronické) celého, nebo části projektu pro komerční a soukromé účely bez souhlasu autorů je zakázáno. Takovéto jednání bude mít právní důsledky.

Projekty a stavba montovaných domů Abakon, Copyright © 2021
Realizace webové prezentace Weboski