Abakon Diverso 1 Regular

Zastavěná plocha:140,19 m2
Celková plocha:140,19 m2 Užitková plocha:108,49 m2
Podlahová plocha:108,49 m2 Výška hřebene:5,95 m
Obestavěný prostor:277,00 m3
Abakon Diverso 1 je jednopatrový dům, který zazáří ve svém okolí! Jedná se o nestandardní tvar budovy, ve kterém je typická sedlová střecha rozbitá dvěma vikýři, což jí dává individuální charakter. Jednou z nich je střecha nad terasou o ploše cca 15 m2, která bude jako stvořená pro pořádání zahradních párty a také během horkých dní.

Na celkové ploše 109 m2 najdeme téměř 42 m2 velkou kuchyň s obývacím pokojem. Prosklená stěna obývacího pokoje osvětluje prostor a poskytuje nádherný výhled na terasu a zahradu. Velká kuchyňská linka umožňuje Vám si splniv všechny kulinářské fantazie a přístup do spíži poskytuje prostor pro skladování potravin a dalších kuchyňských spotřebičů. V bezprostřední blízkosti obývacího pokoje je také toaleta pro hosty.

Soukromou zónu domácnosti tvoří 3 velké ložnice s okny do zahrady, prostorná koupelna, prádelna a šatna. Z předsíně je přístupná další technická místnost. Projekt dává možnost přidat k budově na levé straně garáž nebo přístřešek pro auto.Autorská práva k tomuto projektu patří společnosti Abakon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa se sídlem ul. Wyzwolenia 49 A, 43-300 Bielsko-Biała. Kopírování, úprava, distribuce, tisk a publikace v jakékoliv formě (včetně elektronické) celého, nebo části projektu pro komerční a soukromé účely bez souhlasu autorů je zakázáno. Takovéto jednání bude mít právní důsledky.
Projekty a stavba montovaných domů Abakon, Copyright © 2021
Realizace webové prezentace Weboski