Abakon Padiglione 1

Zastavěná plocha:98,01 m2
Celková plocha:98,01 m2 Užitková plocha:82,38 m2
Podlahová plocha:82,38 m2 Výška hřebene:5,30 m
Obestavěný prostor:350,00 m3

O projektu

Přízemní dům typu bungalov určený pro čtyřčlennou rodinu, nabízí pohodlné a funkční využití prostoru. Vytvořeno pro rodinu, která se cítí jako doma v prostorných pokojích a zároveň chce cítit teplo opravdového domova.
Individuální charakter domu zdůrazňuje konečná úprava fasády tenkovrstvou omítkou a dřevěným obložením. Naproti tomu rozsáhlá střecha nabízí široké okapy, které poskytují pohodlné kryté a zastíněné útočiště.
Dovnitř domu vede zastřešený vchod a pohodlné zádveří se šatní skříní a vstupem do technické místnosti. Srdcem domu je reprezentativní obývací pokoj s krbem a zdí, která částečně odděluje obývací pokoj od kuchyňského koutu. Díky tomuto řešení, máme pocit, že jsme v jedné prostorné místnosti, ale zřetelně rozdělené.

Ergonomická kuchyně provedena v tmavých barvách s akcenty ze světlého dřeva, plynule navazuje na jídelnu s arkýřem. Díky rozsáhlému prosklení a terasovým dveřím v obývacím pokoji, je možný přístup na terasu, která je částečně zastíněna a poskytuje majitelům relaxaci a výhled na krásy okolí.
Z otevřeného prostoru denní části se plynule přechází do klidné části domu. Zde jsou navrženy tři ložnice a koupelna v jejich bezprostřední blízkosti. Všechny pokoje byly navrženy tak, aby byly světlé, prosluněné i a prostorné.Autorská práva k tomuto projektu patří společnosti Abakon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa se sídlem ul. Wyzwolenia 49 A, 43-300 Bielsko-Biała. Kopírování, úprava, distribuce, tisk a publikace v jakékoliv formě (včetně elektronické) celého, nebo části projektu pro komerční a soukromé účely bez souhlasu autorů je zakázáno. Takovéto jednání bude mít právní důsledky.


Projekty a stavba montovaných domů Abakon, Copyright © 2021
Realizace webové prezentace Weboski