Ceník montovaných domů Abakon Nacenění stavby

Akce – Záruka pevné ceny!

Chystáte se stavět dům?
Vybrali jste si projekt pro sebe?
Máte již stavební povolení?

Postavte Váš dům s Abakonem a získejte
ZÁRUKU stability ceny po dobu 6 měsíců!

*Akce trvá do 28.02.2023 Podrobnosti naleznete v podmínkách k dispozici u našich poradců.

ODBORNÉ PORADENSTVÍRYCHLÁ REALIZACECENOVÁ STABILITA
Po celou dobu výstavby jsou Vám k dispozici naši specialisté, kteří jsou Vám v každé fázi k dispozici.Naše stavební technologie umožňuje pracovat rychle. Díky tomu jsme schopni dokončit uzavřenou hrubou stavbu za pouhé 3 měsíce!Zapojením do akce získáte záruku stability ceny po dobu 6 měsíců. Využijte toho hned teď!


KONTAKTUJTE NÁS! Nebo vyplňte formulář a my Vám zašleme podrobnosti o akci.

  Kontaktní formulář


  Výše uvedený souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním e-mailu na adresu k.kalusova@abakon.cz. Odvolání souhlasu nemá vliv na zákonnost zpracování před odvoláním souhlasu.

  Stavba domu z keramzitu

  Chcete, aby byl Váš dům postaven opravdu rychle? Vyberte si keramzitové prefabrikáty, díky kterým bude postaven i za pouhé 3 měsíce!

  Jak stavíme?
  Zabýváme se komplexní výstavbou rodinných domů, což znamená, že zákazníka provázíme od fáze hledání pozemku, přes vyřizování formalit a všechny fáze výstavby až po dokončení interiérů na klíč.

  Jaké jsou výhody technologie keramzitu?
  Keramzit je ekologický materiál vypalovaný z hlíny. Prefabrikované keramzitové stěny jsou nehořlavé, odolné proti vlhkosti a hnilobným procesům. Jsou dostatečně hladké, aby nevyžadovaly omítání.

  Jaké projekty stavíme?
  V naší nabídce máme více než 40 hotových návrhů v různých stylech a s různou rozlohou. Stavíme také domy podle návrhů jiných kanceláří. Můžeme pro Vás také vytvořit individuální projekt.

  Vyplatí se stavět dům z keramzitu?
  Kromě rychlého tempa výstavby zajišťuje naše technologie vynikající vlastnosti každého domu. Díky použitým materiálům a systémům jsou naše domy nejen ekologické, ale také energeticky úsporné.