Domy Energo

ABAKON Energo je firma s velkými zkušenostmi ve stavebnictví, je to také skupina odborníků v oblasti projektování a výstavby energeticky úsporných domů s použitím mnoha řešení, které mají měrný vliv na náklady údržby domu, které dovolují omezit negativní vliv staveb na životní prostředí a současně zlepšují pohodlí využití a výrazně snižují provozní náklady.

Nízkoenergetické domy z keramzitu

Energeticky úsporný dům a nízkoenergetický dům to je investice do budoucnosti. Náklady výstavby jsou o něco vyšší v poměru k tradičnímu domu, což si musíme uvědomit, současně musíme pamatovat, že energeticky úsporný dům bude provozován dlouho a proto o výhodách řešení vyplývajících z použití obnovitelných zdrojů energie jako je fotovoltaika, tepelná čerpadla, mechanická ventilace, rekuperace a jiné bychom měli uvažovat v perspektivě mnoha let.

Nízkoenergetické montované domy

V současné době jednorodinné domy jsou odpovědné za 35% emisí skleníkových plynů v Evropské unii. Proto díky použití energeticko úsporných řešení ve stavebnictví, v souladu s myšlenkou udržitelného rozvoje, my sami můžeme v nemalé míře přispět k zlepšení stavu prostředí.

Abakon EnergoDom je firma, která se více než 12 let specializuje na komplexní řešení výstavby jedno rodinných domů.

Představujeme bohatou nabídku projektů jednopodlažních domů, patrových domů a domů s užitným podkrovím. Tyto mají současně zajímavé prostorové formy, jakož i funkční a ekonomická řešení dovolující pohodlné používání energeticky úsporných domů.

Všechny projekty mají plnou řadu energeticky úsporných řešení. Dokonce nejvíce nároční klienti s přemrštěnými požadavky a kreativními nápady zde naleznou příslušné návrhy pro sebe a v případě již vlastněného projektu naše projektové oddělení ho může adaptovat na požadavky energeticky úsporného domu.

Interiér nízkoenergetického domu

Výhody energo domu

Ekonomika
Energeticky úsporné domy jsme zavedli jako odpověď na neustále rostoucí ceny tepelné energie. Navrhujeme zajímává řešení zajišťující výrazně nižší potřeby domu na energii, technologie, které používáme, dovolují generovat menší náklady vytváření energie. Naše materiály dovolují vyšší tepelnou izolaci, tudíž úsporu během vytápění.

Podle expertů díky vhodně použitým stavebním materiálům můžeme ušetřit na vytápění dokonce do 80% nákladů. Dobrá izolace v domě zaručuje nejen horko v zimě, ale také izoluje vnitřek v létě v období vysokých teplot.
I přes obecné názory takový dům vůbec nemusí být drahý pro výstavbu. Moudrá investice dovolí na úspory v budoucnosti

Nízkoenergetický montovaný dům s bazénem

Pohodlí
Energetický úsporný dům nám zaručuje nejen nižší provozní náklady budovy, ale také život v souladu s životním prostředím. Domy tohoto typu tvoří velmi moderní, a současně ergonomické prostorové formy. Takové stavby zaručují vysoký akustický komfort, ale také tepelný komfort, který mezi jinými zaručuje použití velkého tloušťky izolace. Vnitřky jsou projektovány způsobem, který zaručuje plné pohodlí a funkčnost. V energeticky úsporných domech jsou mezi jinými využívány tepelné zisky od sluneční radiace, přes zvětšení prosklení vnějších přepážek, což mezi jinými účinkuje dokonalým prosvětlením vnitřku.

Komplexnost
Zaručujeme komplexní pomoc ve výběru energeticky úsporných řešení. Jsme plně připraveni na realizaci veškerých nápadů dovolujících zajistit pohodlí, které budou ekologickým a ekonomickým odrazem Vašich potřeb. Dům je předáván v developerském stavu. Rádi odpovíme na veškeré otázky a vyřešíme vaše pochybnosti.

Zaujaly Vás naše projekty nízkoenergetických domu? Kontaktujte nás pro bližší informace.

Projekty a stavba montovaných domů Abakon, Copyright © 2020
Realizace webové prezentace Weboski