Abakon Diverso 2 Regular

Zastavěná plocha:84,26 m2
Celková plocha:171,17 m2 Užitková plocha:126,51 m2
Podlahová plocha:139,87 m2 Výška hřebene:8,21 m
Obestavěný prostor:0,00 m3
Abakon Diverso 2 je jedinečný projekt, který upoutá pozornost předním vikýřem se vstupem do budovy ukrytým v arkádě. Dokončení fasády skleněnými balustrádami a dřevěným obkladem projektu dodává moderní a jedinečný charakter.

Obytná plocha v přízemí budovy je 46 m2 určená pro obývací pokoj a kuchyň s jídelnou . Otevřená kuchyň s velkou plochou umožňuje vytvořit multifunkční ostrůvek. Pohodlný obývací pokoj poskytuje prostor pro rohovou pohovku a domácí kino a dvě velká zasklení umožňují příjemné umístění venkovní terasy, na kterou je přístup z obou stran. V další místnosti v přízemí můžete zařídit studovnu nebo ložnici pro hosty. Koupelna v přízemí je vybavena sprchovým koutem a technická místnost přístupná z předsíně umožňuje propojení budovy s případnou garáží.

Podkroví budovy je soukromá zóna domácnosti se 3 velkými ložnicemi a prostornou koupelnou s vanou a světlíkem. Hlavní ložnice má vlastní soukromou šatnu. Všechny ložnice jsou dostatečně osvětleny balkonovými okny a dětské pokoje navíc střešními okny.

Autorská práva k tomuto projektu patří společnosti Abakon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa se sídlem ul. Wyzwolenia 49 A, 43-300 Bielsko-Biała. Kopírování, úprava, distribuce, tisk a publikace v jakékoliv formě (včetně elektronické) celého, nebo části projektu pro komerční a soukromé účely bez souhlasu autorů je zakázáno. Takovéto jednání bude mít právní důsledky.
Projekty a stavba montovaných domů Abakon, Copyright © 2021
Realizace webové prezentace Weboski