Ceník montovaných domů Abakon Nacenění stavby

Historie Společnosti

Společnost Abakon zahájila svoji činnost v roce 2002. Zpočátku jsme byli malá společnost působící na místním trhu. Stavěli jsme domy v Bielsko-Biała a okolí. Naše sídlo bylo malou kanceláří na Placu Wolności. V počátečních letech existence jsme postavili asi 40-60 domů ročně.

Postupem času jsme rozšířili rozsah stavebních prací na celé Slezské vojvodství a poté na Malopolsku. V roce 2012 začal samostatně fungovat Velkosklad stavebních materiálů. O dva roky později jsme se přestěhovali do nového, většího sídla v Bielsko-Biała na ul. Wyzwolenia 49 A, kde pracujeme dosud.
V rámci dynamického rozvoje společnosti vznikly nové kanceláře: ve Vratislavi, Kędzierzyn-Koźle, Varšavě a také v české Ostravě. Spolu s rozšířením oblasti činnosti se významně zvýšil počet dokončených stavebních projektů ročně. V roce 2020 jich bylo v průměru již 150.
Minulý rok byl také bohatý na vznik dalších místních kanceláří zákaznických služeb. Otevřeli jsme je v Cieszyně, Osvětimi, Rzeszowě a v Pszczyně.

Čím se zabýváme?

Naším poznávacím znamením je výstavba rodinných domů v technologii z keramzitu – expandovaného jílu. Díky tomu může být dům hotový i za 3 měsíce po prvním kopnutí do země. Než k tomu dojde, můžeme vyřídit všechny formality spojené se stavbou, včetně získání stavebního povolení. Naše nabídka zahrnuje také pomoc finančního poradce při získávání půjčky a podporu specializovaného supervizora, který investora doprovází v každé fázi výstavby.

Stavíme domy podle svých původních návrhů nebo i mimo naše projekční studio a přizpůsobujeme je technologii keramzitu. Na přání klienta můžeme také navrhnout dům od nuly – šitý na míru individuálním požadavkům a potřebám.
Neustále rozšiřujeme naši nabídku projektů hotových domů. Liší se velikostí a stylem. S každým z nich však zacházíme výjimečně, aby ve výsledku to bylo dobře promyšlené a pohodlné.
Nabízíme mnohem víc než jen stavbu domu. Než se zaháji, můžeme se postarat o pozemek. Najdeme ten, který bude vyhovovat klientovi, a pokud ho již má, zkontrolujeme jeho formální stav a jaké stavební možnosti nabízí. Můžeme zajistit kompletní stavební dodávky – pracujeme ve spolupráci se Skladem stavebních materiálů Abakon, který disponuje všemi potřebnými prvky pro stavbu domu od základů až po „stav na klíč”.

Reference

Důvěra a spokojenost zákazníků je naší prioritou. Vážíme si každého názoru, protože jen díky němu můžeme neustále zlepšovat kvalitu našich služeb.

„(…) Veškeré etapy stavby proběhly v naprostém souladu s uzavřenou smlouvou a jednotlivé etapy na sebe krásně navazovaly. Veškeré další požadavky na změny či doplnění stavby (změna vytápění, dodělání terasy, zastřešení terasy, vchodu a pod.) Byly uskutečněny bez jakýchkoliv problémů. (…)”

11/2021, p. Cimala

„(…) Vše probíhalo skvěle, a kdykoliv jsme měli dotaz nebo připomínku, vše firma řešila hned a hlavně nám nikdy nedali najevo, že je obtěžujeme. (…)”

10/2021, Manželé Manovi

„(…) Bez obav se do spolupráce s Abakonem vrhněte, protože budete litovat jen času, který jste věnovali rozhodování (stejně jako my J ). Abakon můžeme jen doporučit. (…)”

06/2021, Jan Kovář

„(…) Touto cestou bychom chtěli poděkovat za realizaci našeho domu firmou Abakon a hlavně zástupcům v Česku (p. Sojka, paní Sojková a Kalusová). Vždy nám vyšli vstříc a pokud jsme něčemu nerozuměli tak nám se stavbou poradili. (…)”

04/2021, Staňkovičovi

„(…)

Již rok žijeme v domě postaveném firmou Abakon a jsme velice spokojeni. Izolační vlastnosti domu jsou skvělé, stejně tak akustika, v neposlední řadě i design menšího, za to velice prakticky řešeného domku se každé návštěvě hned zalíbí. Když se vrátím na začátek, celková příprava projektu, domluva a komunikace s vedením české pobočky byla rychlá a příjemná. Samotná stavba byla hotová dokonce již před termínem a vše (až na malinké drobnosti, které se rychle vyřešily) šlo podle plánu.
Děkujeme a všem, kteří plánují stavět, Abakon doporučujeme. (…)”
04/2021, p. Podermaňski

Certifikáty

Dbáme na kvalitu materiálů, z nichž jsou naše domy vyrobeny. Víme, že ty nejkvalitnější materiály nejsou jen investicí, která se vyplatí, ale především bezpečí a pohodlí při používání Vašeho domova. Proto pracujeme pouze s osvědčenými výrobci stavebních materiálů od základů až po stav „na klíč”. Nejvyšší kvalitu potvrzují certifikáty o spolupráci.