Abakon Piatto 1

Zastavěná plocha:102,10 m2
Celková plocha:102,10 m2 Užitková plocha:86,15 m2
Podlahová plocha:86,15 m2 Výška hřebene:3,80 m
Obestavěný prostor:300,00 m3

O projektu

Architektura domu Vás okouzlí svoji moderní estetikou. Zajímavá sestava stěn, proporce oken a použité jemné dokončovací materiály tvoří jedinečný celek. Kromě toho, plochá střecha a zajímavé začlenění garážového stání, které je pod přístřeškem z přední strany, určují moderní charakter stavby.

Přízemí domu skrývá soukromou i návštěvní zónu. U vstupu je situováno zádveří se šatní skříní, technická místnost a soukromou zónu. Umístěny v této zóně jsou ložnice majitelů, dětské pokoje a společná, komfortní koupelna.

Dále, v hloubi domu, je otevřená kuchyně s jídelnou, kde kombinace kontrastních barev - tmavého grafitu, antracitu a bílé, dělá ji efektní a moderní. Celek oživuje světlá deska barového pultu, který jemně odděluje kuchyň od jídelny.

Jídelna je téměř úplně prosklená, což způsobuje, že jeji interiér je viditelný jak zvenku, tak od zevnitř. Dům je spojen se zahradou dřevěnou terasou, v letním období členové domácnosti budou moci spojit pohodlí domova s blízkostí přírody. Navíc je postaráno o to, aby reprezentativní část domu měla přátelskou, příjemnou atmosféru. Určitě kouzelnou atmosféru a útulnost dotváří rohový krb, který umožní zajímavým způsobem propojit s obývací pokoj s jídelnou. Moderní obývací pokoj, kombinuje v sobě chladnou černou barvu, elegantní bílou a světle hnědou, krásná a velká okna propojují zahradu s interiérem obývacího pokoje.Autorská práva k tomuto projektu patří společnosti Abakon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa se sídlem ul. Wyzwolenia 49 A, 43-300 Bielsko-Biała. Kopírování, úprava, distribuce, tisk a publikace v jakékoliv formě (včetně elektronické) celého, nebo části projektu pro komerční a soukromé účely bez souhlasu autorů je zakázáno. Takovéto jednání bude mít právní důsledky.
Projekty a stavba montovaných domů Abakon, Copyright © 2021
Realizace webové prezentace Weboski