Abakon 2008 SE

Zastavěná plocha:113,25 m2
Celková plocha:113,25 m2 Užitková plocha:95,86 m2
Podlahová plocha:95,86 m2 Výška hřebene:95,86 m
Obestavěný prostor:470,00 m3

O projektu

Přízemní dům je určen pro čtyřčlennou rodinu, která si cení pohodlí a funkčnost. Venkovní fasádu z tenkovrstvé omítky doplňuje zajímavě řešený vstup se stříškou a kamenným obložením. Chráněn je také vstup z obývacího pokoje do zahrady, který tím získává více reprezentativní charakter.

Vědomě uspořádaný vnitřní prostor domu umožnil zřetelné rozdělení dvou zón: denní a noční. Nejdůležitějším denním prostorem je přijímací pokoj spojený s jídelnou a kuchyně s technickou místností. Moderní povahu kuchyně zdůrazňují barové stoličky, které jsou umístěny u vysokého ostrůvku kuchyňského pultu.Obývací pokoj je otevřená a tím i velmi prostorná místnost, kde si můžete určitě dopřát příjemný odpočinek.

Je zde umístěn efektní originální krb a působivé domácí kino. Velká okna v obývacím pokoji navozují dojem, že terasa působí jako součást interiéru místnosti. Kromě toho, v denní části je toaleta určená pro hosty a zádveří, které poskytuje prostor pro šatní skříň. Naproti tomu noční část to je svatyně domácnosti.Chodba vede ke třem ložnicím, které patří dětem a rodičům. Mezi pokoji je umístěna velká koupelna a také malá toaleta, která je určena pro hosty. Velmi světlé a moderní pokoje jsou zařízeny v jednotném odstínu bílé, v kontrastu s dřevěnými parketami.

Dům Abakon 2008 SE je vynikajícím důkazem toho, že bydlení může být prostorné i příjemné


Autorská práva k tomuto projektu patří společnosti Abakon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa se sídlem ul. Wyzwolenia 49 A, 43-300 Bielsko-Biała. Kopírování, úprava, distribuce, tisk a publikace v jakékoliv formě (včetně elektronické) celého, nebo části projektu pro komerční a soukromé účely bez souhlasu autorů je zakázáno. Takovéto jednání bude mít právní důsledky.
Projekty a stavba montovaných domů Abakon, Copyright © 2020
Realizace webové prezentace Weboski