Abakon 2011 SE Regular

Zastavěná plocha:133,40 m2
Celková plocha:133,40 m2 Užitková plocha:105,19 m2
Podlahová plocha:105,19 m2 Výška hřebene:5,87 m
Obestavěný prostor:593,55 m3

O projektu

Moderní domům typu bungalov, který je s ohledem na svojí plochu – 105,19 m2, určen hlavně pro čtyřčlennou rodinu. Dům má klasický geometrický tvar zakrytý tmavou šikmou střechou. Jeho estetika vyhovuje nejnovějším trendům v architektuře. Syrová bílá omítka je doplněna teplým odstínem dřeva a světlým kamenem, takže celek má atraktivní charakter.
V jednom celku se podařilo sladit dvě funkční oblasti – denní určenou pro bydlení a běžné použití a intimní, noční.
Po překročení předsíně vstupujeme do obývacího pokoje, který je srdcem každého domova. Zde je pohodlná pohovka, domácí kino a krb, kde si členové domácnosti mohou odpočinout a vychutnat čas strávený s rodinou. Interiér obývacího pokoje plynule splývá se zahradou přes velká terasová okna a světlík ve střeše.

S těmito vymoženostmi členové domácnosti mají stálý kontakt s okolní přírodou. Ideálním doplňkem vnitřního prostoru je terasa otevřena do okolní zahrady, přístupná ze salonku i z ložnice rodičů.
Kuchyně je navržena v levém rohu domu, diskrétně ukrytá před zraky návštěvníků. Jejím přirozeným pokračováním je jídelna, která je propojena také s obývacím pokojem. Ve zbývajícím prostor je k dispozici technická místnost s toaletou pro hosty, díky které hosté nebudou muset používat koupelnu určenou jen pro členy rodiny.
Do soukromé části domu, také nazývané noční se vstupuje z obývacího pokoje. Zde jsou pokoje propojené malou chodbou, ze které je také přístup do společné rodinné koupelny.Autorská práva k tomuto projektu patří společnosti Abakon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa se sídlem ul. Wyzwolenia 49 A, 43-300 Bielsko-Biała. Kopírování, úprava, distribuce, tisk a publikace v jakékoliv formě (včetně elektronické) celého, nebo části projektu pro komerční a soukromé účely bez souhlasu autorů je zakázáno. Takovéto jednání bude mít právní důsledky.


Projekty a stavba montovaných domů Abakon, Copyright © 2021
Realizace webové prezentace Weboski