Staňte se součástí našeho týmu!

Pošlete nám Váš životopis

Čím se zabýváme?

Jsme firma, která od roku 2002 navrhuje a staví domy z keramzitových prefabrikátů. Společnost působí v Moravskoslezském a Olomouckém kraji, dále na Slovensku a v Polsku. a staví více než sto investic ročně. Díky dynamickému vývoji neustále rozšiřujeme náš tým vytvořený jak mladými ambiciózními lidmi, tak i specialisty. Díky zkušeným kvalifikovaným zaměstnancům můžeme na trhu nabídnout vysokou úroveň služeb a konkurenceschopnosti.

Podívejte se na aktuální nabídky práce a zašlete nám vaše CV!

Zašlete ným svůj životopis na adresu k.kalusova@abakon.cz. Obsah žádosti by měl obsahovat následující ustanovení: Souhlasím se zpracováním osobních údajů obsažených v mé pracovní nabídce pro potřeby potřebné k uskutečnění náborového procesu společnosti ABAKON Spóáka z o.o. spóáka komandytowa w Bielsku-Biaáej,ull. Wyzwolenia 49a, KRS 0000388586, NIP 9372649782, Regon 241974149
Specialista prodeje
Pracoviště: Ostrava

Náplň práce:

Akvizice nových klientů a jejich následná podpora
Pravidelné reportování pracovních činností, obchodních schůzek a dalších ukazatelů
Získávání zákazníků plánujících stavbu domu
Rady ohledně výběru způsobu bydlení

Požadujeme:

Zájem o stavebnictví a architekturu
Snadnost navazování kontaktů
Chuť pracovat, obchodního ducha
Samostatnost
Dobrá organizace práce
Schopnost navázat vztahy s klienty, komunikativnost
Nabízíme:

Možnost profesního rozvoje
Práce ve stabilní a rozvíjející se společnosti v přátelském kolektivu
Rostoucí výdělek dle obratu
Bezplatné profesionální produktové a prodejní školení
Flexibilní pracovní doba

Své životopisy posílejte na adresu: j.sojkova@abakon.cz.