Działy firmy Abakon

Kariéra

Stavbyvedoucí

Pracoviště: Ostrava a okolí, dle staveb

Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici minimálně 3 roky (autorizace výhodou)
  • řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • odolnost vůči stresu, aktivní přístup, samostatnost
  • zkušenosti s vedením většího pracovního týmu
  • znalost polského jazyka minimálně slovem

Náplň práce:
  • odpovědnost za kvalitu stavby a plnění termínů
  • koordinace a kontrola práce pracovníků stavby
  • komunikace s ostatními úseky společnosti
  • řízení, organizace a kontrola práce prováděné (sub)dodavatelskými firmami

Nabízíme:
  • zázemí stabilní a úspěšné nadnárodní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • možnost odborného a profesního růstu
  • nástup ihned nebo dle dohody

Pro více informací volejte 733244755, 733244744
Životopisy zasílejte na adresu k.kalusova@abakon.cz

Zaměstnanec kanceláře-tlumočník se znalostí PL/CZ

Pracoviště: Bielsko-Biała

Podpora při komunikaci s českou pobočkou firmy
Překlady nacenění a rozpočtů
Účast na obchodních jednáních s českými zákazníky
Kontakt se zákazníkem při řešení detailu plánované stavby
Zpracování nabídek v českém jazyce

Požadujeme:

Znalost polštiny a češtiny na úrovní plynulé komunikace (znalost stavebních termínů vítáná)
Znalost práce v programu World, Exel
Samostatnost, odpovědnost, organizační schopnosti
Komunikativnost

Nabízíme:

Možnost odborného růstu
Práci v zavedené a rozvíjejíci se firmě, v dobrém kolektivu
Atraktivní a stabilní podmínky zaměstnání

Své životopisy posílejte na adresu: rekrutacja@abakon.com.

Prodejce v oboru stavební firma pro Moravskoslezský kraj.

• akvizice nových klientů a jejich následná podpora
• pravidelné reportování pracovních činností, obchodních schůzek a dalších ukazatelů
Požadujeme:
• obchodního ducha, výborné komunikační schopnosti
• zkušenosti v oblasti přímého prodeje nebo praxe výhodou

Nabízíme:
• dlouhodobou i krátkodobou spolupráci
• možnost vysokých výdělků , rostoucí výdělek dle obratu
• bezplatné profesionální produktové a prodejní školení

Vhodné také  pro studenty, ženy na MD